השירותים שלנו

PPC גוגל

PPC גוגל

נדאג שהקהל הרלוונטי לעסק שלכם ימצא אתכם בגוגל, לא משנה אם יחפש אתכם ישירות, את השירות באופן כללי או את המתחרים, נוודא שהוא יגיע בדיוק אליכם.

קידום ממומן ברשתות חברתיות ​

קידום ממומן ברשתות חברתיות ​

נהפוך אתכם לחלק בלתי נפרד מהפיד של הגולשים ונדאג שהלקוחות שלכם יכירו אתכם, יחפשו לגביכם ,יספרו עליכם ובסוף - גם יקנו מכם.

פרסום ממומן בטאבולה אאוטברין​

פרסום ממומן בטאבולה אאוטברין​

נפרסם את העסק שלכם במסווה של כתבות מושכות שגם אתם הייתם מקליקים עליהן, באתרי החדשות והתוכן המובילים בישראל! (MAKO,YNET,WALLA וכו...)

עמודי נחיתה​

עמודי נחיתה​

נכין עבורכם דף נחיתה מושך, מסקרן ומוכר שיהפוך גולש סקרן - ללקוח משלם.

ניתוח דאטא שיווקית ​

ניתוח דאטא שיווקית ​

באמצעות יכולות מדידה אנו מסוגלים להסיק מסקנות חותכות וליצור בהירות בנושאים הקשורים לאופטימיזציה, בדיקות AB, בדיקת איכות הפאנלים, הבנת רמת המעורבות של הגולשים, ולבנות מערך שיווקי שפונה בדיוק לאותן מסקנות מבוססות דאטא שקיבלנו מהפעילות הדיגיטלית, אנחנו לא מהמרים, אנחנו פותחים את העיניים, מסתכלים, מחשבים ומתכננים.

בניית אסטרטגיה שיווקית בדיגיטל ​

בניית אסטרטגיה שיווקית בדיגיטל ​

אם היו זורקים אותך ביער עם מפה, כמה זמן היית משקיע בתכנון לפני תחילת מסע ההיחלצות? המשמעות של תכנון אסטרטגי נכון היא עצומה ואנו מבינים זאת. בניית אסטרטגיה שיווקית לעסקים מכילה בתהליך שימוש בתוכנות מתקדמות, מחקר מתחרים מקיף, מחקר מעמיק בפלטפורמות השונות והתאמת התוכנית באופן אישי ליעדי הלקוחות.

CRO (שיפור אחוזי המרה) ​

CRO (שיפור אחוזי המרה) ​

נצלול, נתעמק ונרד לעומק הנתונים הקיימים של הקמפיינים שלך, נאפיין את נקודות החוזקה והחולשה, נלמד אותך ואת התחום שלך ונציע את התוכנית האולטימטיבית ליצירת שיפור יציב בתוצאות השיווק. נטמיע מערכות, ניצור תוכן וננהל את המערך בעבורך תוך כדי שקט תעשייתי מופתי.

כתבות שיווקיות​

כתבות שיווקיות​

בני אדם באופן טבעי נמשכים יותר ל"חדשות" מאשר כל כלי "המרה" אחר. כיום קיימת תופעה של "עיוורון פרסומות" ולכן אנו שואפים להסוות את הכתבה השיווקית והמסרים השיווקיים במסווה של כתבה חדשותית באתרי התוכן המובילים בישראל.

ניהול תדמית עסקית בדיגיטל​

ניהול תדמית עסקית בדיגיטל​

נקים, נשדרג ונתחזק עמודים עסקיים ברשתות חברתיות, אנחנו מכירים ונושמים כל פלטפורמה שתרצו לחזק את הנוכחות שלכם בה (כן אפילו טיקטוק 😉).

Email\SMS marketing​

Email\SMS marketing​

הדרך האידיאלית להישאר בתודעת לקוחותיכם דרך שליחת מסרים אישיים דרך האימייל וSMS. למעשה, העלות לשווק שוב לקהל חם דרך האימייל וSMS הינה זולה משמעותית, אחוז פתיחת ההודעות יחסית לשאר ערוצי השיווק גבוהה והיעילות מעולה.

גרפיקות וקופירייטינג​

גרפיקות וקופירייטינג​

גרפיקה וקופי יוצרים באהבה, או שלא עושים בכלל. אנו עובדים לפי תבניות ברורות של טקסטים ממירים שנוסו ונבדקו באלפי קמפיינים בשנים האחרונות, מתאימים עיצובים גרפיים וכתיבה לסוג העבודה, תחום הפעילות, חזון העסק והמתחרים המובילים.