איך לייצר לידים? 8 דרכים לייצור לידים בחינם

עד היום היית קונה לידים בעשרות אלפי שקלים? במאמר זה נציג לך את כל הדרכים לייצר לידים בחינם לעסק ללא תשלום.
לידים זו אחת הדרכים לייצר עבור העסק שלך מכירות רבות ובסופו של תהליך כסף לחברה.לידים זה בעצם מערכת להגדלת מחזור הכספי של העסק – מה זה לידים? השארת פרטים של לקוח פוטנציאלי המעונין בשירות מסויים.

איך לייצר לידים ? אתה יכול לייצר לידים בחינם, זו אחת הדרכים היעילות ביותר לשמור על עלויות נמוכות תוך מיקסום פוטנציאל הרווחים של החברה שלך. 

לגרום לחברה שלך לייצר לידים בחינם היא דרך מצוינת להגדיר את העסק שלך להצלחה – אתה מפנה את הכסף שהיית מוציא על מציאת לידים אלה עבור חלקים חשובים אחרים בחברה שלך. אז בוא ניכנס לתכלס איך ניתן לעשות זאת?


1. איך לייצר לידים בחינם? – שלח מיילים ללקוחות שלך

דוא"ל הוא ללא ספק הערוץ הפופולרי ביותר ליצירת לידים, ומסיבה טובה. זוהי שיטת התקשורת המועדפת על הצרכנים עם עסקים, מה שהופך אותה לאידיאלית עבור היכרות ומעקבים לפתיחה מהירה של מייל אנו ממליצים על Gmail

שליחת מיילים ללקוחות


הנה כמה טכניקות שנבדקו ויעזרו לך ליצור מייל מכירות טוב יותר: 

 • כותרת מעניינת למייל שלך – משוך את תשומת ליבו של הקורא שלך – אתה מעוניין שהגולש ייכנס למיילים שאתה שולח? תכתוב כותרת מעניינת משכנעת שתמשוך את צומת ליבו של הקורא, כותרת מעניינת במייל מעלה את הסיכוי שהקורא יפתח את המייל בהרבה . מאשר כותרת לא מושכת ולא מעניינת.
 • כלול את שמו של הלקוח הפוטנציאלי שלך התאמה אישית של המסר של המייל וציון שמו של הקורא מגביר את האמינות של המייל שלך, בכך שהקורא מרגיש שייך ומרגיש אמון במייל שאתה שולח לו.
 • הוסף ערך רב: הפוך את כל המיילים שאתה שולח לבעלי ערך כדי שלא תגיע לספאם. כלול חומרים מקוריים, משאבים מועילים וטיפים בחינם המתאימים לצרכי הלקוח הפוטנציאלי. 
 • דא שהקישור, הכפתור, מספר הטלפון שלך וכו' בולטים – הקל ככל האפשר על הלקוח הפוטנציאלי שלך ליצור איתך קשר. כמו כן, תאר מהם השלבים הבאים (לדוגמה, תזמון הדגמה, מענה למייל או ביצוע שיחה מזדמנת).

  שליחת לידים למייל מתאימה בעיקר ליועצי משכנתאות שיכולים לייצר לידים למשכנתאות בחינם, בנוסף גם לסוכני ביטוח ועוד.


2. עקוב אחר המבקרים באתר שלך בעזרת גוגל אנליטקיס

אחת הדרכים לבדוק למה הלקוחות שלך נטשו את האתר היא בדיקה יומית ומעקב אחרי הפעילות שלהם באתר שלך.
אחד האתרים שנותנים מענה חינמי למעקב אחרי הגולשים הוא – google analytics
כלי זה מאפשר לך לדעת בדיוק כמה זמן הגולש היה באתר, איפה הוא יצא מהאתר, לאיזה דפים הוא נכנס, מאיפה הגולש הגיע מאיזה פלטפורמה הגולש נכנס לאתר ? לדוגמא : גוגל , פייסבוק, אינסטגרם .

goole analytics


3. כתוב תוכן באתר אינטרנט שלך (SEO) לדף פייסבוק ולעמוד האינסטגרם

רוצים לדעת את איך לייצר לידים בחינם? אחת הדרכים הפופלריות לייצר לידים בחינם – הוא לתת לגולש ערך בחינם. כתיבת בלוגים ,כתובת, וטיפים בחינם זו אחת הדרכים הפולריות היום לייצר תנועה וכניסות לאתר שלך . בנוסף לכתוב תוכן לעמוד האינסטגרם והפייסבוק שלך- הגולש יקרא את התוכן שכתבת , יקבל ערך ובכך ישאיר פרטים באתר שלך! פוסטים בנושאים הקשורים לאתר שלך וצבירת הנסיון בתחום שלך יעזרו ללקוח להבין במה העסק שלך עוסק, הלקוחות יקבלו רושם ראשוני חיובי וישאירו פרטים ובכך תוכל לייצר לידים בחינם.
דרך זו יוצרת אמינות אצל הלקוח הפוטנציאלי שלך כך שהוא מרגיש שיש חברה שמעוניינת לתת שירות ועזרה מקצועית גם ללא תשלום .

כתיבת פוסטים בדף הפייסבוק ועמוד האינסטגרם – כתיבת פוסטים וטיפים בעמוד הפייסבוק והאינסטגרם שלך יגרמו ללקוחות "להאמין לך" ובכך לרכוש את השירותים הנוספים שאתה מציע על ידי השארת פרטים ובכך תוכל לייצר לידים בחינם.
הגדלת התנועה האורגנית של העמוד אינסטגרם שלך והעלת כמות העוקבים יובילו לזה שיותר אנשים ייחפשו למוצר שלך.
קשר יום יומי עם הקהילה שאתה יוצר סביבך תעזור לך לייצר לידים יותר בחינם בקלות ובמהירות.


4. שיווק משפיענים – נתינת מוצר בחינם לכוכב רשת

שיווק משפיעים הוא רעיון שצרכנים יאמצו דעות או פעולות של אנשים שהם סומכים עליהם. זהו גם ערוץ לייצר לידים בחינם הצומח במהירות . 
אתה יכול להשתמש בקולו של מוביל מחשבה, מומחה או משפיע כדי להעביר את המסר של המותג שלך לקהל שלך, לעתים קרובות בתמורה לאזכורים במדיה החברתית או לדוגמאות או שירותים בחינם. 
נתינת פריטים בחינם למשפיענים שינסו את המוצר בעמוד האינסטגרם שלהם יעזרו לך לייצר אמינות אצל לקוח הקצה שלך.
אז תכלס איך לייצר לידים ? אחת הדרכים הפופלריות היום הוא – סטורי באינסטגרם – משפיען הרשת באינסטגרם עם כמות עוקבים גבוה ובעל יכולת השפעה יעלה את המוצר שלך לסטורי שלו ויתעד את השימוש במוצר, ובכך ימליץ עלייך כנותן שירות ברמה גבוה. בדרך זו תיצור כניסות מרובות לעמוד האינסטגרם שלך דרך לינק שיוטמע בסטורי של המשפיען רשת וככה תוכל לקבל תנועה ולבסוף יצירת ליד בחינם על ידי המשפך השיווקי הזה.

אחת הטעות שעסקים עושים היא שליטה בקולו או ביצירתיות של המשפיע, ופוגעת באלמנט היקר ביותר – האותנטיות. שתף קווים מנחים ברורים עבור המותג והיעדים שלך, ואז תן להם להמציא תוכן שמתאים לקול ולסגנון שלהם.


5. הגדלת הפניות ללקוחות – כרטיסי מתנה או הנחות

אנשים סומכים על ביקורות משתמשים מפה לאוזן הרבה יותר מאשר טקטיקות שיווק סטנדרטיות כמו שיווק מומן פרסומות ועוד.

כרטיסי מתנה או הנחות – איך לייצר לידים בחינם? שליחת המוצר עם כרטיס מתנה או כרטיס גירוד הנותן הנחה מסויימת (15% או 10%) לדוגמא – זו דרך לייצר קהילה וקניה חוזרת של הלקוח בעתיד.על ידי נתינת מתנה קטנה ללקוח – אותו לקוח ימליץ עלייך כנותן שירות ובכך אתה יכול לייצר לידים בחינם. 

לפתוח גישה לתכונות פרימיום או לתוכן בלעדי -תיתן גישה ללקוחות שקנו את המוצר שלך לתוכן בלעדי בחינם, יצירת דף PDF עם פרטים ותוכן חינמי שיעזור ללקוח למקסם את המוצר או השירות. בדרך זו הוא ימליץ עלייך כנותן שירות לאנשים נוספים ובכך תוכל לייצר לידים בחינם . בקש מהלקוחות והמנויים שלך להפנות את חבריהם לרשימת הדוא"ל שלך במקום זאת.


6. בקש עוד ביקורות מקוונות

איך לייצר לידים בחינם? ייתכן שתוכל למנף זאת כדי לייצר לידים בחינם עבור החברה שלך. פעולה זו תדרוש ממך לשכנע לקוחות קודמים להשאיר ביקורת על הניסיון שלהם עם המוצרים או השירותים שלך.

שקול כמה מהשיטות הבאות:

 • תציע תמריץ
 • בקש מהלקוחות לכתוב ביקורות
 • הפוך את השאלון לאוטומטי, כך שלא תצטרך לעשות זאת בעצמך
 • ספק תבנית לביקורות

אם אתה יכול ליצור ביקורות נוספות, גורמים מעוניינים ישימו לב. ואם אתה יכול לגרום ללקוחות הפוטנציאליים האלה להתחיל לבקר באתר האינטרנט שלך, אתה יכול להתחיל למקד כמו כל ליד אחר.


7. תיצור קידום לוקאלי עם Google My Business

אחת הדרכים החינמיות היום ליצרת לידים בחינם הוא פתיחת Google My Business לעסק שלך בדרך זו תקבל פניה לקוחות רבים שיכירו את העסק שלך .בדרך זו תוכל להיחשף למאות לקוחות שיגיעו אלייך דרך קידום אורגני (SEO) לעסק שלך אז איך לייצר לידים מגוגל ביזנס ? הכנו לכם את כל הפרטים שאתם צריכים להטמיע בתוך ה Google My Business שלכם.


מהם הפרטים שתוכל לתת ללקוח דרך Google My Business

 • אתר אינטרנט – (ניתן לקשר לאתר הרשמי שלכם כמו גם לבנות אתר בסיסי בחמש דקות).
 • ביקורות – ביקורות חיוביות לעסק שלך על ידי לקוחות שביקרו בו יכולות לעזור לך להיות מדורג גבוה בחיפוש בגוגל.
 • פוסטים – תיצור פוסטים יומיים ותתעד את הפעילות של העסק שלך.
 • תמונות ו- ווידאו – תמונות של העסק שלך וודיאו שממחיש את הפעילות של העסק.
 • דרכי התקשרות – מספר טלפון של העסק, אתר, מייל.
 • פרטי בסיסים על העסק – במה העסק עוסק.
 • פרטים חשובים על העסק – למשל נגישות לנכים, עטיפת מתנות, שעות מיוחדות ועוד.
 • תפריט – במידה וזה עסק שהוא מסעדה או אוכל מהיר תפריט בהחלט יכול לעזור למקד את הלקוח בבחירה של מאכל.
 • שעות פתיחה – לעזור ללקוח להבין מתי העסק פתוח


הימצאות על מפת גוגל מסייעת ללקוח לנווט לבית העסק שלך בקלות וישירות מהפלאפון שלו מבלי שיצטרך לפתוח תוכנות או אפליקציות נוספות לחיצה על הכפתור יוביל את הלקוח לגוגל מפות או לWaze, מה שכמובן מקל על כל התהליך ומסייע להגדלת זרימת הלקוחות לבית העסק.


8. הוסף או עדכן דף שאלות נפוצות לאתר שלך

הוספת דף שאלות נפוצות (FAQ) לאתר שלך היא עוד דרך לא שגרתית ליצר לידים בחינם. כאשר יש לך רשימה של תשובות לשאלות נפוצות רבות, זה עוזר לך לשמור לידים באתר שלך למשך זמן רב יותר. זה מקטין את שיעור היציאה מדף הכניסה שלך, מה שיכול לגרום לכך לגוגל לדרג אותך גבוה יותר בתוצאות החיפוש.

בנוסף, אם אתה בונה דף שאלות נפוצות חזק, הוא יכול להתחיל להיות מדורג גבוה בדף החיפוש ולקדם אורגנית את האתר שלך עבור מגוון רחב של שאלות חיפוש סטנדרטיות. אז נסו לענות על שאלות שרלוונטיות לא רק לחברה שלכם אלא גם לקהל כללי יותר. 

תחזור למעלה לנושא שפספסת

להצעה משתלמת עבור חבילת לידים מותאמת אישית – השאירו פרטים

כתבות נוספות

0
0
העגלה שלך
העגלה שלך ריקהחזור לחנות

דברים גדולים הולכים להתרחש כאן בקרוב