איך לעשות חתימה ב-Gmail


אם אתם מעוניינים לדעת איך לעשות חתימה בGMAIL, הרי שריכזנו עבורכם את כל המידע החשוב ביותר אודות מדריך GMAIL שיסביר לכם את כל היתרונות החשובים של החתימה הרשמית והמיוחדת ה-GMAIL שלכם שכל אחד יכול להצטייד בה בכל שליחה.

איך לעשות חתימה ב-Gmail

איך לעשות חתימה בGmail?

כמו שהיה נהוג בעבר, לחתום בסיום המכתב עם החתימה שלכם וככה בעצם הצד השני היה יודע שהמכתב התקבל מטעמכם, הרי שגם בGMAIL ישנה אפשרות לעשות חתימה קבועה, ככה שכל פעם שתשלחו את המייל, התמונה שלכם יחד עם הפרטים יופיעו בצד השני.

היתרון בחתימה באימייל של ג'מייל, שהמכתב של ה- GMAIL יגיע בצורה פורמלית ורשמית ללקוח, מה שיוצר רושם רציני לגביכם וכן גם, המכתב יראה מכובד יותר מאשר שליחת הודעה באופן רגיל.


אז איך לעשות את החתימה עד כמה זה קשה?

האמת, שזה לא קשה בכלל ואופן ביצוע החתימה ב ג'ימייל הוא פשוט ביותר. להלן מדריך GMAIL שלב אחר שלב שיפרט עבורכם את אופן ביצוע ההליך:

כל השלבים

  1. בדף הראשי של GMAIL, לחצו על צורת הגלגל (הגדרות)
  2. לאחר מכן, תפתח לשונית עם אפשרויות שונות (הצגת כל ההגדרות)
  3. גללו מטה בדף הנפתח, ותגיעו לפסקת "חתימה" (וודאו שאתם ממוקמים בדף הכללי)
  4. בחרו בכפתור הרדיו (השני) – אל תלחצו על אפשרות "ללא חתימה"
  5. צרו חתימה בחלון החתימה או שאתם יכולים להדביק את החתימה הקיימת בחלון החתימה שיפתח
  6. שמרו את השינויים שביצעתם

לרוב, כאשר בוחרים לבצע חתימה ב ג'מייל, נהוג לרשום את שם השולח, תפקידו בחברה: מנכ"ל, סמנכ"ל, מנהל וכדומה, ניתן לצרף פרטים נוספים ליצירת קשר או להוסיף את כתובת המשרדים.

החתימה בGMAIL תעזור לבית העסק שלכם או לארגון לקבל רושם מכובד ורשמי יותר, אין ספק שחתימה בGMAIL יוצרת לדואר האלקטרוני מראה מרשים, אסתטי ובטוח יותר.

מדריך ווידאו

מה זה בכלל GMAIL?

אם אתם שואלים את עצמכם מהו Gmail? הרי שמדובר באמייל (דואר אלקטרוני) של חברת גוגל, שדרכו אתם תוכלו לשלוח מכתבים וירטואליים לכל אדם שיש לכם את כתובת מייל הפרטית שלו.

ואם אין לכם חשבון דואר אלקטרוני בגוגל, הרי שניתן בקלות ובמהירות לפתוח אותו באמצעות הכניסה לדפדפן גוגל והקלדת המילה "GMAIL", במנוע החיפוש. הקליקו את התוצאה הראשונה שהתקבלה – ומילאו את הפרטים האישיים שלכם בכדי להירשם לשירות דואר אלקטרוני בגוגל. 

ברגע שתכניסו את כל הפרטים אתם תצטרכו להחליט על שם דואר האלקטרוני שלכם בתוספת הסיומת המקובלת של GMAIL ולבחור סיסמת כניסה (רצוי לשמור אותה בכדי להיכנס כל פעם מחדש לאימייל שלכם). והנה – יש לכם GMAIL פרטי שלכם, ועכשיו אתם יכולים לשלוח לכל מי שתרצו הודעה מטעמכם.

תחזור למעלה לנושא שפספסת

0
0
העגלה שלך
העגלה שלך ריקהחזור לחנות

ליצירת קשר עם נציג השאר פרטים

דברים גדולים הולכים להתרחש כאן בקרוב