מיתוג בית העסק באינטרנט – איך עושים את זה נכון?

מיתוג מעל הכל

בעולם של ימינו, בית עסק שלא נמצא אונליין, הוא בית עסק לא קיים. במילים אחרות, קיימת חשיבות עליונה לפעילות שוטפת של בית העסק אונליין, במציאת לקוחות חדשים ואפילו לטובת שימור הלקוחות הקיימים. ועדיין, מיתוג של בית העסק באינטרנט עשויה להיתפס כמשימה מעט מורכבת. בשביל לעזור לכם להתחיל במסע האישי שלכם בעולם הדיגיטל, ריכזנו עבורכם כמה טיפים שאולי יתנו לכם השראה. בהצלחה!


קצת על קידום אורגני

קידום אורגני הוא דרך "טבעית" לשיווק דיגיטלי שמסתמכת על האלגוריתמים של מנועי החיפוש והרשתות החברתיות בקידום בית העסק. יכול להיות מדובר בקידום של אתר העסק, או לחילופין בקידום של דפי העסק ברשתות החברתיות. 


תוסיפו דף עסק לגוגל

הוספה של דף עסק לגוגל היא דרך פשוטה במיוחד לקדם את העסק האהוב שלכם. בדף העסק תוכלו לשים פרטים על שעות הפתיחה של העסק, השירות שהעסק מציע, שעות הפתיחה של העסק, המיקום שלו על המפה וכמובן – קישור לאתר העסק או דפי העסק ברשתות החברתיות. גוגל אוהב עסקים שנמצאים ברישום שלו – הוספת דף העסק לגוגל תקדם את אתר העסק שלכם במעלה תוצאות החיפוש ותאפשר לכם גם להנות מנוכחות על מפות גוגל. 


תעלו תכנים מידעיים לאתר העסק

שיווק אורגני באופיו הקלאסי ביותר, מתבסס על ההעלאה של תכנים שכוללים מילים שאנשים ייטו לחפש בגוגל, כאשר יחפשו את בית העסק שלכם. כתיבה של כמות נאה של תכנים לאתר העסק שלכם תאפשר לגוגל להבין את הרלוונטיות שלו עבור הגולשים וכיוצא בזאת – לקדם אתכם במעלה תוצאות החיפוש. חשוב לזכור שמדובר בתהליך ארוך ומאתגר – אבל התוצאות לגמרי שוות את זה.


תפגינו פעילות ברשתות החברתיות

קידום ברשתות החברתיות משמעותי לא פחות מאשר במנועי החיפוש. חשוב שתפגינו פעילות ברשתות החברתיות באופן שוטף (אך בטבעיות) – העלו תכנים לדף העסק שלכם, הגיבו על פוסטים שקשורים לתחום העיסוק של העסק והתעניינו בשיח שוטף בדפים שקשורים לתחום העניין שלכם. תוכלו להעלות סרטונים אטרקטיביים, להציע הגרלות לגולשים שישתפו את דף העסק שלכם ולהציע שירותי ייעוץ דרך הצ'אט. 


כבודו של הקידום הממומן במקומו

אז נכון, הקידום האורגני הוא ללא ספק הדרך הטובה להצלחה במיתוג בית העסק כשמדובר בתוצאה ארוכת טווח, אבל בכל זאת – קיצורי דרך יכולים ללא ספק לעזור. גוגל והרשתות החברתיות מציעות באמצעות תשלום סימלי פרסום של תכני בית העסק שלכם מיידית. באופן כזה, הגולשים יוכלו להיחשף לבית העסק שלכם גם כיום, להתרשם וכמובן – להנות מהשירותים שלכם. במילים אחרות, יש כוח משמעותי לשימוש נכון בקידום ממומן, לצד האמצעים האורגניים, שלוקחים זמן רב יותר.

תחזור למעלה לנושא שפספסת

0
0
העגלה שלך
העגלה שלך ריקהחזור לחנות

ליצירת קשר עם נציג השאר פרטים

דברים גדולים הולכים להתרחש כאן בקרוב