איך להעלות עוקבים באינסטגרם?

20 טיפים מובילים להגדלת עוקבים באינטסגרם

  1. עקבו אחרי אנשים אחרים – משתמשים באינטסגרם אוהבים לפרגן למי שמפרגן להם ולהפך. לכן מומלץ לעקוב אחרי כמה שיותר גולשים כדי שהגולשים יעקבו אחריכם בחזרה!

    טיפ חשוב! עדיף לעקוב אחרי אנשים שסיכוי גבוה שיתעניינו בתוכן שלכם!
    לדוגמא: בעל עסק מאמן כושר אישי בנהריה יחפש עסקים בנהריה מאותו תחום -אותו מאמן אישי יחפש באינטסגרם חדר כושר בנהריה ויכנס לעוקבים שעוקבים אחרי העמוד ויעקוב אחריהם.

    אותו שירות באותו עיר קהל מאוד רלוונטי שסביר להניח יתעניין גם במוצר שלכם.
עוקבים באינסטגרם

2. עשו לייקים – עשו לייקים למתחרים שלכם ולקהל שאוהב את התחום שלכם. חפשו אנשים שעוקבים אחרי עמודים שדומים לתוכן שאתם מציעים היכנסו לפרופילים של אותם אנשים ופשוט עשו לייק! פירגון זה יצור אפקט של פרגון הדדי בחזרה ואותו משתמש יכנס ויעשה לייק לעמוד שלכם!

איך להעלות עוקבים באינסטגרם

3. הגיבו – הגיבו למשתמשים באינטסגרם בעלי חשיפה גבוה! תחפשו אושיות רשת או בעלי עסקים דומים שיש להם הרבה עוקבים וככה התגובה שלכם תופיע להמון אנשים.
טיפ חשוב! ואל תגיבו אותה תגובה כל פעם בגלל שהאלגוריתם של אינסטגרם עלול לזהות שימוש חוזר באותה תגובה ולחסום אתכם.

המלצה שלנו – הגיבו תגובה יצירתית לעמודים שיש בהם חשיפה גבוה ובך תיצרו אינטרקצייה עם עוקבים נוספים שיעשו לייק על התגובה שלכם וכתוצאה מכך תעלו לראש התגובות וכך אנשים יוכלו להיכנס לפרופיל שלכם ולעקוב אחריכם.

איך לעשות האשטג בסטורי באינסטגרם

4. השתמשו באשטג – אשטג זהו הסימן – # עוזר לכם להיחשף ליותר אנשים על ידי שימוש אשטאג תוכלו להיות מקוטלגים בנושאים רלוונטים לעסק שלכם. הקפידו להשתמש באשטגים רלוונטיים לעסק ולתמונה שאתם מתארים ולא סתם להכניס האשטאגים לא קשורים לתמונה ולעסק רק כדי להיחשף. האלגוריתם של אינסטגרם יודע לזהות את ההתאמה בין האשטאג לבין התמונה ובכך להבין האם אתם רלוונטים או לא.
טיפ חשוב שאולי לא ידעתם 😉 – אפשר להשתמש ב-# גם בסטורי! מה שיגביר את החשיפה שלכם עוד יותר ויגביר את החשיפה בסטורי שלכם.

אשטג

5. תצרו קהילה – אחת הדרכים להעלות עוקבים באינטסגרם זו יצירת קהילה סביב נושא מסויים. קהילה יוצרת הזדהות עם הקהל הרחב ואנשים אוהבים להיות שייכים לאוכלסיה מסויימת. צרו תוכן רלוונטי באותו נושא או מסר שאתם מנסים להעביר ואנו ממליצים לא "להתפזר" מבחינת הנושאים רלוונטיות תעזור לכם מאוד להתמקד ולהתקדם ולהעלות את העוקבים שלכם בצורה הדרגתית טבעית ונכונה.

היצמדו לנישה שלכם – אינסטגרם תחשוף יותר פוסטים שקשורים לעמוד שלכם מאשר פוסטים שלא קשורים לנישה שלכם! המלצה שלנו – אל תצרו תוכן שלא קשור לנישה שלכם

לדוגמא: עמוד שתמחה בטיפים לאורח חיים בריא יפרסם בעיקר מתכונים לאורח חיים בריא, בנוסף יתן משפטים שקשורים לנושא ויחבר את הקהל לאורח חיים בריא. הקהל רוצה לצפות בתוכן על בריאות ולא על נושאים אחרים.

6. תעלו תמונות איכותיות – תמונות איכותיות עוזרות למשוך את העין למי שמבקר בעמוד האינטסגרם שלכם. תשתמשו בצבעים זהים וקו מיתוגי זהה. יצירת טמפלייט של צבעים יעזור לקהל להבין על מה העסק מדבר ויהיה יותר קל להתחבר לתוכן, לעמוד ולמסר שאתם רוצים להעביר.

7. צרו אינטראקציה עם העוקבים – אנו ממליצים לעשות שאלות ותשובות ונוסף סקרים לעוקבים שלכם. יצירת אינטראקציה עם העוקבים וקליקים על השאלות בסטורי יעזור לאלגוריתם של אינסטגרם להבין שאתם מעניינים את העוקבים בתוכן שלכם ובכך יעזור לעוקבים לעקוב אחרי התוכן שלכם ולקבל ערך והמסר יעבור בצורה יותר ברורה.

8. עשו הגרלות 🎁 – אחת הדרכים הפופולריות להעלות עוקבים ולהגדיל את החשיפה היא ליצור הגרלות אחת לכמה זמן. הגרלות שתעשו יצרו באז סביב המוצר או השירות שאתם מעוניינים לקדם.
תניעו לפעולה – הנעה לפעולה על ידי יצירת משימות קטנות לזכיה בהגרלה תגדיל את כמות העוקבים שלכם.
דוגמא להגרלה – משימות שהעוקבים שלכם יעשו כדי לזכות בפרס:

1. עקבו אחרי הדף שלנו
2. עשו לייק לעמוד
3. עשו לייק לפוסט

הגרלות באינסטגרם

9. עשו סטורי אל מאחורי הקלעים – ספקו הצצה אל מאחורי הקלעים.
דוגמאות להצצה מאחורי הקלעים:

1. בלוגר שמצלם את ההזמנה שקיבל.
2. סטנדפיסט שמצלם את הקהל לפני שהוא עולה לבמה.
3. בלוגר אוכל מצלם את תהליך ההכנה של העוגה.
4. מעצבת אופנה שמצלמת איך היא חותכת את הבדים.

10. שמרו על תדירות פוסטים נכונה – ההמלצה שלנו היא להעלות לפחות 3 פוסטים בשבוע כדי להראות לעוקבים חדשות בעסק שלכם. השתמשו ביומן או באפלקציות תזמון פוסטים שיעזרו לכם לזכור מתי להעלות את הפוסט.

11. השתמשו בגיפים בסטורי – לאחרונה שימוש בגיפים ניהיה נפוץ מאוד. השימוש בגיפים יעזור לכם להעביר את המסר בצורה קלילה יותר ולמקד את הקהל שלכם למסר.

12. השתמשו באימוג'י 😀- שימוש באימוג'י עוזר להעביר את המסר שלכם בצורה רגשית יותר ככה הקהל יתחבר למסר שלכם יותר בקלות ובכך תוכלו להגדיל את החשיפה לפוסטים ולסטורי שלכם ולהגדיל את כמות העוקבים.

13. הכניסו לינקים למוצרים שלכם – אינטסגרם לאחרונה פתחה את האפשרות להעלות לינקים לסטורי לכולם. לפי העדכון הזה רק בעלי 10 אלף עוקבים ומעלה היו יוכלים להוסיף לינק לתוך הסטורי. הוספת לינקים יעזרו לכם לייצר מכירות, או לידים עבור המוצר שלכם ובכך יהיה לכם ערך נוסף לתת ללקוחות שעוקבים אחריכם.

14. חדשנות – עקבו אחרי הטרדנדים החמים בשוק ושתפו את הדעה שלכם על אירוע או מוצר חדש שנתקלתם בו. חדשות תעזור לכם להיחשף לעוקבים חדשים שעדיין לא עוקבים אחריכם ולהגדיל את התנועה לדף הפרטי שלכם.

15. השתמשו במיקום – השתמשו במיקום בפוסט או בסטורי שאתם מעלים לאינסטגרם זה עוזר לפוסטים להיחשף יותר לאנשים שקרובים למיקום שלכם.

16. צרו מעורבות לפוסטים שלכם – הציעו לעוקבים להשאיר לייק 👍 או תגובה או לשתף את הפוסט שלכם. מעורבות תגרום לחשיפה יותר גדולה ולבסוף גם להעלאת העוקבים. מומלץ לעשות זאת בסוף התיאור בפוסט או בסוף סרטון מסויים.

טיפ מאיתנו❗️ צרו סקרנות אצל העוקבים שלכם.
לדוגמא: שתפו את הפוסט שלכם בסטורי ותרשמו לקהל שלכם – כנסו להגיב! או פוסט חדש כנסו לראות!

18. צרו פוסט קרוסלה – פוסט קרוסה זה פוסט שניתן בעזרתו לעבור בין תמונות. המסר של הפוסט הזה יהיה יותר ממוקד ואפשר להעביר לקהל את המסר בצורה יותר קלה.

19. שלחו הודעות! – שליחת הודעות לאנשים בעלי אותם תחומי עניין כמו שלכם ולהפנות אותם לדף שלכם יכול לעזור בהעלאת העוקבים.

20. צרו פוסטים שמעוררים מחלוקות בין אנשים – צרו פוסט שמעורר זעם או עניין רב בקרב הישראלים ויכול לעורר הרבה תגובות של הבעת דעה. פוסטים אלו בד"כ מגיעים לכמות תגובות גדולה יותר בשל הרגשות שהם מציפים בעיניי הקורא.

צרו שיתופי פעולה עם אנשים מהתחום שלכם – שיתופי פעולה זו דרך מאוד פופלרית להיחשף בפני קהל גדול יותר! חשוב להתמקד ולבקש מאנשים מהתחום שלכם לשתף פוסט שלכם או להעלות תגובה חיובית על העסק שלכם. ככה תחשפו בפני כל העוקבים של האדם שביקשתם ממנו היכנסו עוקבים חדשים לעמוד והתעניינו במוצר שלכם!

לדוגמא: מאמן כושר אישי מבקש מאדם שמפרסם עוגיות חלבון לפרסם טיפ שהוא העלה בנושא תזונה.

ממה כדאי להיזהר בהעלאת עוקבים אינסטגרם?

אנו ממליצים לכם להימנע מקניית עוקבים או לייקים בעקבות האלגוריתם של אינטסגרם שלדעתנו יודע לזהות לייקים מזוייפים או עוקבים קוניים. עוקבים שקנו אותם לרוב לא יוצרים אינטרקצייה עם העמוד שקנה את העוקבים וזה יכול לגרום נזק גדול לעמוד שלכם.

אולי יעניין אותך גם בנושא

תחזור למעלה לנושא שפספסת

0
0
העגלה שלך
העגלה שלך ריקהחזור לחנות

ליצירת קשר עם נציג השאר פרטים

דברים גדולים הולכים להתרחש כאן בקרוב