לידים מבלו ג'ירף בע"מ

מהפכת השיווק הדיגיטלי של ישראל!

בואו להנות משיטה מהפכנית המייצרת תזרים קבוע של לקוחות מתעניינים לעסק ללא סיכונים מיותרים:

אתם מקבלים רק לידים חמים ואיכותיים, עם אחוזי המרה גבוהים בתחומים תחרותיים – בבלעדיות.

מקסימום לידים, מינימום הוצאה:
לידים איכותיים דרך כלי פרסום מהפכניים!

לידים מבלו ג'ירף מדיה בע"מ

מהפכת השיווק הדיגיטלי של ישראל!

בואו להנות משיטה מהפכנית המייצרת תזרים קבוע של לקוחות מתעניינים לעסק ללא סיכונים מיותרים:

אתם מקבלים רק לידים חמים ואיכותיים, עם אחוזי המרה גבוהים ובתחומים תחרותיים – בבלעדיות.

מקסימום לידים, במינימום הוצאה: 
קבלו תזרים קבוע של לידים איכותיים דרך כלי פרסום מהפכניים!

מעדיפים לדבר? התקשרו: 077-470-6306​

שאלות ותשובות נפוצות

בלו ג'ירף מדיה בע"מ הינה חברת לידים מובילה הפועלת בתחום ייצור לידים החל משנת 2018 ומספקת לידים ביציבות דרך כלי פרסום מתקדמים, פרסום במירב הפלטפורמות השיווקיות, ייצור לידים מאומתים, בלעדיים ואיכותיים במגוון רחב של תחומים, למשל: לידים לביטוחים, לפיננסים וכל סוגי ההשקעות, מימוש זכויות, החזרי מס לשכירים, הלוואות, תקשורת, אסתטיקה, צרכנות ומגוון רחב נוסף של נישות ותחומים תחרותיים.

יש לנו חבילות לידים שונות התלויות בסוג ותחום ייצור הליד. רוב החבילות שלנו הן חבילות – VIP | Standard | Basic .

חבילות הלידים משתנות על פי פלטפורמות הייצור, בלעדיות או ליד מחולק, ליד מאומתים או ליד שלא אימת את מספר הנייד, ליד פרימיום או ליד רגיל, אורך התוכן שקרא, מחיר ומסננים משמעותיים נוספים המשתנים לפי סוג הליד, סוג החבילה ומשתנים נוספים.

בוודאי! כל ליד שתקבלו נשלח אך ורק אליכם. במידה ורכשתם חבילה של לידים "מחולקים" – הלידים שתקבלו יהיו מחולקים ובתיאום מראש.

הליד מועבר אליכם בזמן אמת מרגע ההרשמה, באוטומציה מלאה למערכת ניהול לידים.

בעזרת שילוב של צוות עתיר ניסיון, כלי פרסום ממומנים ואורגניים מתקדמים, שיווק במגוון הפלטפורמות הקיימות, ניהול קמפיינים מקצועי וניתוח דטא, עדכניות וחדשניות – אנו יוצרים לכם לידים חמים ואיכותיים אשר נוצרים דרך מגוון השיטות והאסטרטגיות למשפכים שיווקיים רב שלביים ואיכותיים אשר קוצרים את התעניינות הלקוח, מחממים אותו באמצעות תוכן מעמיק ושולחים אותו אליכם בבלעדיות ובזמן אמת דרך מערכת מאובטחת.

כל ליד מגיע אליכם בבלעדיות ועם פרופיל פיננסי מלא בהתאם לסוג השאלון או המחשבון שדרכו נוצר הליד. את כל הפרטים והדוגמאות ניתן לקבל מנציג המכירות. אורך השאלונים הממוצעים שלנו הוא 7 שלבים.

בלו ג'ירף מדיה בע"מ הינה חברת לידים מובילה אשר מייצרת לידים בתחומים שבהם לידים הם מנוע צמיחה. תחומים אלו מאופיינים באופי תחרותי גבוה, העסקת צוות מכירות, שווי עסקה של כמה אלפי שקלים, אורך חיי שחקן ארוך ופרסום אגרסיבי של התחום דרך המדיה החברתית, רשות החיפוש, טלויזיה ושאר ערוצי המדיה, למשל: ביטוחים, משכנתאות, מיסים, פיננסים, השקעות, בנקאות והלוואות, מסחר, צרכנות, החזרי מס, לידים בהתאמה אישית, לידים לעסקים, לידים לקורסים, לידים לתקשורת, אסתטיקה ועוד המון תחומים.

0
0
העגלה שלך
העגלה שלך ריקהחזור לחנות

קבל הצעה לחבילת לידים מותאמת אישית

דברים גדולים הולכים להתרחש כאן בקרוב